CarrefourSA Ümraniye çocukları bekliyor

22 Ocak 2014 Çarşamba

CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatilinde birbirinden eğlenceli bilim atölyeleri ile çocukları bekliyor

carrefoursa-umraniye-cocuklari-bekliyor

Cefic tarafından yönetilen CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi yarıyılda birbirinden farklı bilim atölyeleri ile çocukları eğlenerek öğrenmeye davet ediyor. 25 Ocak Cumartesi saat 15.00’de başlayacak olan etkinliklerde çocuklar yarıyıl tatilinin tadını doyasıya çıkaracak.

CarrefourSA Ümraniye Alışveriş Merkezi, gizemli maddeler atölyesi, minik mucitler atölyesi, mevsimler atölyesi, eğlenceli asitler atölyesi, uzay atölyesi, hava mucitleri atölyesi ve doğal afetler atölyesi ile çocuklara ilginç deneyler yapma imkanı sunuyor. Atölyelerin yanı sıra çocuklar birbirinden güzel hediyeler de kazanacak.

2000 yılında hizmete giren ve İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni merkezleri arasında yer alan CarrefourSA Ümraniye AVM, yıl içinde ağırladığı ortalama 6 milyon ziyaretçisine alışveriş keyfi ve eğlenceyi bir arada sunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri