Çizgi roman kahramanları Airport Outlet Center’da

28 Ocak 2013 Pazartesi

İstanbul Ataköy’de bunan Airport, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında dünyaca ünlü çizgi roman kahramanlarını Airport Outlet Center’da ağırlıyor

cizgi-roman-kahramanlari-airport-outlet-centerda

Airport Outlet Center sergi salonunda koleksiyoner Nurtap Emir’in çizgi Roman koleksiyonundan özel olarak derlenen yüzlerce Çizgi Roman 25 Ocak itibarıyla sergilenmeye başlanacak. Çocukları bilmedikleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan sergide, Turhan Selçuk’un ilk baskı Abdülcanbaz’ı, Karaoğlan, Tommiks, Zagor, Teksas, Thor, Tarzan, Kızılmaske, Mandrake, Tenten, Conan, Örümcek Adam, Gordon gibi çizgi romanlar, Doğan Kardeş, Milliyet Çocuk gibi çocuk dergileri, Gırgır, Hıbır, Dıgıl, Deli gibi mizah dergileri de sergilenecek. Airport Outlet Center’daki sergi 10 Şubat’a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

Airport Outlet  Center  2’nci Çocuk Kitapları  Fuarı başlıyor
İstanbul Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center yarıyıl etkinlikleri kapsamında 25 Ocak-10 Şubat günleri arasında   “Airport Outlet Center  Çocuk Kitapları Fuarı”  düzenleniyor.
Türkiye’nin en önde gelen çocuk yazarlarının ve yayın evlerin kitaplarının yer alacağı fuar, 25 Ocak itibarıyla Airport Outlet Center çocuk katında açılacak.  Alışveriş merkezindeki çocuk kitapları fuarında 20’ye yakın yayın evinin çocuk kitapları satılacak.  Airport Outlet Center  Çocuk Kitapları Fuarı’nda; Doğan Egmont, İş Bankası Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Timaş  Epsilon, Can Yayınları, Gün Işığı Yayınları gibi  birçok yayınevinin çocuk kitapları fuara özel  fiyatlar ile  satışa sunulacak. 

Karneyi getir, karikatürü götür
İstanbu Ataköy’de bulunan Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günlerri arasında karnesi ile birlikte Airport Outlet Center’a gelen tüm öğrencilerin karikatürlerini ücretsiz çizerek hediye ediyor. 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında Airport Outlet Center danışmasına 12.00 -18.00 saatleri arasında karnelerini, teşekkür veya takdir belgelerini gösteren tüm öğrencilerin karikatürleri, usta çizerler tarafından ücretsiz olarak çizilerek, kendilerine hediye edilecek.

Maket uçak atölyesi
Airport Outlet Center ve THK Bakırköy Şubesi işbirliği yarıyıl tatilinde Maket Uçak Atölyesi çalışması yapılacak. Çocukları eğlendirirken el becerilerini de geliştirmeyi amaçlayan atölye çalışması 26-27 Ocak,-2-3 19-10 Şubat günleri arasında 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.  Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Maket Uçak atölye etkinliğinde çocukların yapmış oldukları uçaklar kendilerine hediye olarak verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri