Çocuklar tatilde Forum Trabzon’da doyasıya eğlenecek

24 Ocak 2013 Perşembe

Forum Trabzon yarıyıl tatilinde çocukları birbirinden güzel etkinliklerle karşılıyor. 26 Ocak Cumartesi günü başlayacak sömestr etkinliklerinde çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek

cocuklar-tatilde-forum-trabzonda-doyasiya-eglenecek

Çocukların yarıyıl tatilinde eğlenceli vakit geçirmesi için öğretici etkinlikler hazırlayan Forum Trabzon ilk olarak 26 Ocak-3 Şubat günleri arasında Keloğlan Masalları Köyü kuruyor. Çocuklar Keloğlan ve gerçek boyutlu Bilgecan Dede’nin evini gezerek keyifli vakit geçirecekler. Keloğlan, Bilgecan Dede ve Tilkican Dede’nin çocuklarla buluşacağı gösteriler 13.00-15.00 ve 17.00 saatlerinde başlayacak.

Sahne gösterilerinde çocuklar için yarışmalar da düzenlenecek. Keloğlan, Bilgecan Dede ve Tilkican Dede çocuklarla sohbet edip fotoğraf çektirecek. Atölye masalarının da kurulacağı alanda çocuklar, Keloğlan Masalları kahramanlarının kuklalarını yapıp istedikleri kuklaya sahip olma şansı yakalayacak.

Forum Trabzon 4-7 Şubat günleri arasında Forum Kids Club önderliğinde çocuklara el işi atölyesi kuracak. 12.00-14.00 ve 16.00 saatlerinde kurulacak olan faaliyet masalarında çocuklar el becerilerini geliştirecek.

8-9-10 Şubat günlerinde ise Forum Trabzon, Fener Meydanı’nda çocukları Loony Tunes karakterleriyle buluşturacak. Çocuklar Loony Tunes karakterleri ile oyunlar oynayıp, Bugs Bunny ve arkadaşları ile saksılara tohum ekecekler. Çıkrıktan su çekerek tohum suyuna can verecek çocuklar, bisiklet pedallarını çevirerek bisiklet tekerlerinde elde edilecek elektrik ile aydınlanan ampuller vasıtasıyla tohumlara temsili güneş ışığı yansıtacaklar. Yüz ve tişört boyama etkinliğinin de gerçekleştirileceği Fener Meydanı’na çocuklar Looney Tunes maskotları ile hatıra fotoğraf çekilecek.

26 Ocak-10 Şubat günleri arasında yarıyıl tatilini coşkuyla kutlamak isteyen herkes Forum Trabzon’a gidecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri