Çocukların karne hediyeleri ANKAmall’dan

25 Ocak 2016 Pazartesi

Birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapan ANKAmall, yine eğlendiren aktivitelerle çocukların sömestr tatilini verimli ve eğlenceli bir şekilde değerlendirmesine olanak sağlıyor

cocuklarin-karne-hediyeleri-ankamalldan

Sömestr boyunca hafta içi her gün 14.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen Muppet Show gösterileriyle eğlenceli vakit geçiren çocuklar, gösterilerin ardından eğitmenlerle birlikte showda yer alan kuklaları yapma fırsatına sahip olacak. Bunun yanı sıra her gün 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşen resim atölyesinde ise çocuklar ressam önlükleri giyiyor ve şövalelerde resim çizerek hayal gücünü geliştirebiliyor.


Heyecanlı gösteriler ve atölyeler devam ederken dileyen çocuklar hafta sonları gerçekleşen ve saat 14.00’te başlayıp 17.00’ye kadar süren Minti Monti etkinlikleriyle alanında uzman kişilerden yardım alarak el becerisini geliştirebiliyor. Minik kurbağa ve civciv atölyesi, komik suratlar, kitap atölyesi, dinozor atölyesi, çöp kuklası, parti maskesi, şekiller ve renkler, yeşil doğa atölyesi ve Buble Show gibi birbirinden farklı atölyelerin de yer aldığı Minti Monti etkinlikleri eğlendirirken öğretiyor. Dolu dolu geçen sömestr tatili etkinleri bu kadarla kalmıyor. 7 Şubat gününde 12.00-15.00 saatleri arasında alışveriş merkezinde gerçekleşecek olan interaktif dans dersleriyle de çocuklar özgürce dans ederek farklı bir deneyim yaşayacak.


Etkinlik takvimi:
Hafta içi her gün 14.00 17.00 arası Muppet Show ve Gösterileri
Hafta sonu her gün 14.00 17.00 arası Minti Monti Çocuk Etkinlikleri (Buble Show, şekiller ve renkler, kukla atölyesi, parti maskesi, çöp kuklası, dinozor atölyesi, kitap atölyesi, yeşil doğa atölyesi, minik kurbağa atölyesi, civciv atölyesi)
Haftanın her günü 15.00 17.00 arası Resim Atölyeleri
7 Şubat 12.00 15.00 arası İnteraktif dans dersleri


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri