Cumhuriyetin kazanımları Carrefour İçerenköy’de sergilenecek

20 Ekim 2014 Pazartesi

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırladığı sergiyle ziyaretçilerini ağırlayacak

cumhuriyetin-kazanimlari-carrefour-icerenkoyde-sergilenecek

CEFİC, alışveriş merkezi yönetiminde Türkiye’nin lider şirketi olarak yönetiminde bulunan Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi’nde düzenleyeceği “Cumhuriyet’in Kazanımları Atatürk Sergisi” ile ziyaretçilerinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayacak.

25 Ekim - 3 Kasım günleri 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek sergide; hakkında yazdığı kitaplar ve binlerce fotoğraftan oluşan Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları koleksiyonuyla ile tanınan ünlü koleksiyoncu ve yazar Hanri Benazus’un arşivinde yer alan Cumhuriyet dönemi fotoğrafları sergilenecek.

4 bin 500 adetle Türkiye'nin en büyük Atatürk fotoğrafları koleksiyonuna sahip olan Hanri Benazus, kişisel koleksiyonuna ait 3 bin 500 adet fotoğrafını  Çankaya Köşkü’nde yer alan Atatürk Müzesi’ne hediye etmiş ve Atatürk hakkındaki araştırmalarından oluşan bir çok kitap yayınlamıştır.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel gerçekleştilecek bu anlamlı sergiye tüm Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi ziyaretçileri davetli.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi rahat alışveriş ve eğlenceyi de biraraya getiriyor. Carrefour’un Türkiye’deki ilk alışveriş merkezi olarak 1996 yılından beri hizmet veren Carrefour İçerenköy AVM, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile 3 bin 750 araç kapasiteli ücretsiz otopark, kablosuz internet ve bebek bakım odasıyla güvenli ve rahat alışveriş ortamını ziyaretçilerine sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri