Danone Türkiye’de yeni atamalar

10 Mayıs 2016 Salı

Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olan Yalım Üner, Danone Türkiye Genel Sekreterlik görevine atandı. Danone Türkiye Ülke İş Destek Birimi Finans Direktörlüğüne ise Cenk Altun getirildi

danone-turkiyede-yeni-atamalar

 

Yeni görevine başlayan Yalım Üner, Danone’nin Türkiye’deki  4 şirketinin İletişim, Kurumsal İlişkiler, Halkla İlişkiler, Ruhsatlandırma, Etik Uyumluluk ve Hukuk alanlarındaki strateji ve uygulamalarından sorumlu olacak.

Yalım Üner hakkında
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1986 yılında mezun olan Yalım Üner, kariyerine Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladı. 3 sene hekimlik yaptıktan sonra, 1989 yılında,  Bebek Beslenmesi alanında Medikal Bölge Müdürü olarak çalışmaya başladı. 1994’te Medikal Danışman, 2000’de ise Ürün Müdürü olarak atandı. 2002 yılında Nutricia Türkiye Anne Bebek Beslenmesi Medikal Direktörlüğüne terfi etti. 2007 yılında Ruhsatlandırma sorumluluğunu da üstlendi. 2012’de Orta Avrupa ve Yakın Doğu Bölgeleri AR-GE Direktörü oldu. Yalım Üner, 2013’ten bu yana Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapıyordu.

Cenk Altun hakkında
ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Cenk Altun, kariyerine 1994 yılında Coopers ve Lybrand’de Denetim Uzmanı olarak başladı. 1997 yılında, Pepsi Cola Kazakistan’da Finans  Kontrolörü, 1999’da Finansal Raporlama Müdürü ve 2001’de de Finansal Planlama ve Kontrol Müdürlüğü görevlerine getirildi.
2004 yılında Danone Süt Ürünleri Türkiye’de Mali Planlama ve Kontrol Müdürü olarak işe başlayan Altun, 2007’den bu yana Danone Türkiye Süt Ürünleri’nde Finans Direktörü olarak görev yapıyordu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri