Deichmann, mağaza müdürlerini ödüllendirdi

06 Mart 2013 Çarşamba

Ayakkabı perakendecisi Deichmann, çalışanlarına verdiği eğitimin yanı sıra ödül sistemiyle de motivasyonuna katkı sağlıyor

deichmann-magaza-mudurlerini-odullendirdi

Geçtiğimiz günlerde Antalya Maxx Royal Otel’de düzenlenen toplantıda, senenin en iyi saha yöneticisi, en çok ciro artışı yapan mağaza müdürü, meçhul müşteri memnuniyeti gibi unsurların değerlendirilmesi neticesinde Türkiye genelinden belirlenen mağaza müdürleri ödüllendirildi.

Gösterdikleri başarılı performans sayesinde, farklı şehirlerde görev yapan 17 mağaza müdürü, 3 günlük İtalya seyahati kazandı. Bu başarıyı 3 yıl üst üste elde eden 2 mağaza müdürü ise, 1 haftalık Amerika seyahatiyle ödüllendirildi.

Geçtiğimiz senenin değerlendirildiği, 2013 hedeflerin ve planlarının konuşulduğu Deichmann yıllık satış kongresine, Almanya’dan üst düzey yöneticiler de eşlik etti. Merkez ofis ve mağazalar olmak üzere 250’den fazla kişinin katılımıyla gerçekleşen Deichmann satış kongresi, markanın personeline verdiği önemin bir göstergesi niteliğini taşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri