Dirty Hands ilk şubesini Akatlar’da açtı

20 Temmuz 2016 Çarşamba

Farklı kültürlerin en özgün sokak lezzetlerini bir araya getirerek eğlenceli sunumlarla çok özel tatlar oluşturan Dirty Hands ilk şubesini Akatlar’da açtı.

dirty-hands-ilk-subesini-akatlarda-acti

Any İstanbul’un yaratıcılarının elinden çıkan Dirty Hands, eğlenceli bir street food konseptiyle yepyeni bir mekan yarattı. Yaşayan şehirlerin yemek kültürlerinden ve sokak lezzetlerinden oluşturduğu menüsüyle dünyanın her yerinde sevilerek yenen sokak lezzetlerini mutfağına taşıdı.

İstanbul’un en popüler sokak lezzetlerinin yanı sıra geleneksel Meksika yemeklerinden bao, taco, nacos gibi dünyaca ünlü ve sevilen sokak yemeklerine de yer veren Dirty Hands, burger, kanat, domuz gibi finger food konsepttinde sunduğu yemek alternatifleriyle de dikkat çekiyor. Şehirlerin gelenekselleşen sokak lezzetlerini, o kültürün sunum ve hazırlanış yöntemlerini değiştirmeden hazırlayarak misafirlerine sunan Dirty Hands, sadece yemekleriyle değil, sunduğu 5 özel kokteyli, 5 farklı şarap ve bira seçenekleriyle de farklı alternatifler oluşturuyor.

Sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç farklı öğün sunan Dirty Hands’in sokak lezzetleri ve finger foodsların yaratıcıları, yetenekli şefler Cihan Kıpçak ve Üryan Doğmuş… Dirty Hands, akşam 23:00’dan sonra, fark yaratan mimarisi sayesinde kalkan masaları ve ritmi yüksek eğlenceli müzikleriyle İstanbul gecelerine yön veren bir parti mekanına dönüşüyor.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri