Disney Prenses Şatosu Türkiye’de ilk kez Brandium’da

19 Nisan 2013 Cuma

Türkiye’de ilk kez Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olan dev Disney Prenses Şatosu, 19 Nisan - 5 Mayıs günleri arasında minik ziyaretçilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmeye hazırlanıyor

disney-prenses-satosu-turkiyede-ilk-kez-brandiumda

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi, 23 Nisan etkinlikleri kapsamında birçok aktiviteye ev sahipliği yaparak çocuklara unutulmaz anlar yaşatacak. Aktivite alanında Disney’in profesyonel ekibi tarafından özel olarak makyajları, saçları yapılıp hazırlanan minik çocuklara; prenses olabilmenin kapıları aralanıyor. Minik prensesler; Sindirella, Pamuk Prenses, Küçük Deniz Kızı, Uyuyan Güzel, Bella ve Rapunzel’in kostümlerini giyerek, Disney Prenses Şatosu’nun büyülü dünyasını keşfederken, ebeveynleri de bu anları fotoğraflama imkanı bulacak.

Ayrıca, Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi içerisinde 19 Nisan – 5 Mayıs günleri arasındaki tüm hafta sonları da çocuklar hayranı oldukları Örümcek Adam ile tanışma fırsatı bulacak.

Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Sevilay Kaya Günlüler, “23 Nisan etkinlikleriyle yeni, sıra dışı ve ilk kez gerçekleştirilecek projelere imza atarak, Anadolu Yakası’na farklı bir anlayış ve yaşam tarzı getiren Brandium Anadolu Yakası’nı cazibe merkezi haline dönüşecektir. Disney Türkiye ile yapmış olduğumuz bu çalışma da bunun örneğidir. Türkiye’de ilk kez Disney Prenses Şatosu’nun Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nde kurulacak olması bizim için ayrı bir heyecan ve gurur taşımaktadır” dedi.

23 Nisan’da küçük sinemacılar iş başında
Brandium Yaşam ve Alışveriş Merkezi’nin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 23 Nisan Salı günü Brandium Cinemaximum sinemalarının yönetimi, geleceğin yöneticileri olacak çocuklara teslim ediliyor. Küçük sinemacılar görevlerini teslim almadan önce, Cinemaximum İnsan Kaynakları Departmanı tarafından 1 gün boyunca rezervasyon alma, bilet kesme, yer gösterme ve patlamış mısır üretme konularında eğitilecek.

Çocuklardan çocuklara anlamlı destek
23 Nisan Salı günü 14.30 - 15.30 saatleri arasında Brandium Cinemaximum’da görevlerini yerine getirecek Anabilim koleji 3’üncü sınıf öğrencileri, çalışmalarının karşılığında kazanacakları ücretsiz film gösterimini de TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) öğrencilerine “Elin Elimde Derneği” işbirliği ile engelli çocuklara hediye ederek birlikte sinema keyfi gerçekleştirecek.

Ayrıca, küçük sinemaseverler 7 sinema salonu,  ferah fuaye alanı, stadyum tarzı görüşü engellemeyen oturma düzeni, son teknoloji ses sistemleri, dijital 3 boyutlu salonu ve engelli izleyiciler için özel alanları bulunan Brandium Cinemaximum’da film seyretmenin keyfine varacak. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri