D’s Damat Avrupa flagship mağazasını açtı

31 Ekim 2017 Salı

Orka Holding tüm dünyada mağazalaşmaya devam ediyor. Holdingin global yatırımlarına eklenen son halka İspanya'nın Madrid kentinde açılan D's Damat mağazası oldu

ds-damat-avrupa-flagship-magazasini-acti

Markanın Avrupa'daki flagship mağazası olma niteliği taşıyan mağaza İspanya’nın başkenti Madrid’in en hareketli ve en lüks markalarının yer aldığı Serrano Caddesinde yer alıyor. Görkemli bir davetle İspanyollara merhaba diyen D’s Damat flagship mağazasının açılışına İspanya'da iş, moda, sanat ve cemiyet dünyasından pek çok isim katıldı. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ile eşi Ahu Orakçıoğlu, Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatör Osman Arar'ın yakından ilgilendiği davetliler arasında D’s Damat'ın marka yüzü olan ünlü model ve aktör Juan Betancourt'un yanı sıra İspanyol Olimpik medalist Joel Gonzalez Bonilla, ünlü İspanyol sunucu Carmen Corazzini, İspanyol model Noelia Lopez, ünlü İspanyol aktör Octavi Pujades de vardı.

 

Türkiye'nin Madrid Büyükelçisi Ömer Önhon, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı İspanya Temsilcisi Yasemen Korukçu, TC Ekonomi Bakanlığı Müşaviri Fatma Kayhan, Türk Havayolları Satış Müdürü Cihan Kara ve Türk Hava Yolları Madrid Genel Müdürü Numan Çizmecioğlu da davete katılan isimler arasında yer aldı.

 

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, 14 yıldır Tween markası ile var oldukları İspanya pazarında tecrübe sahibi olduklarını söyledi. Modanın nabzının tutulduğu en önemli şehirlerden biri olan Madrid’de yer almanın önemine değinen Orakçıoğlu: “Barcelona’da 2 tane Tween mağazamız mevcut. Ülke pazarında çok iyi tanınıyoruz. 500 metrekare büyüklüğündeki ve Avrupa’daki en büyük D’S Damat mağazamız ile bilinirliğimiz daha da artacak. Kalite, tasarım ve inovasyon odaklı yaklaşımımız ve doğru fiyat stratejimizle İspanya pazarındaki rekabette daha da öne geçeceğimize inanıyoruz.” dedi.

 

Mağaza açılışı sonrası yapılan kokteylde davetliler keyifli anlar geçirirken, açılışa destek veren Türk Havayolları, 2 şanslı davetliye çekiliş ile gidiş dönüş İstanbul-Madrid bileti hediye etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri