Dünyanın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’u açılıyor

11 Ekim 2012 Perşembe

Dünyanın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’u, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde 18 Ekim’de açılıyor. #açılsaturnaçıl# etiketiyle 16 Ekim’e kadar en fazla tweet atan ilk 40 kişi, açılıştan bir gün önce mağazaya girerek, açılış kampanyalarından yararlanma fırsatı yakalayacak

dunyanin-ilk-future-store-konseptli-saturnu-aciliyor

İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde yer alan, 3 bin 700 metrekareyi aşan alanı ile Türkiye’nin 6’ncı Saturn’u, 60 bin yeni ürünle 18 Ekim Perşembe günü sabah saat 06.00’da iddialı kampanya ve fiyatlarıyla açılacak.

Açılıştan önce, 17 Ekim Çarşamba günü sabah saatlerinde mağazaya gelerek, açılış gününün kuyruğuna girmeden, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürüne çılgın fiyatlarla ulaşabilecek 40 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, tweet atmak.

https://twitter.com/SaturnTurkiye adresine #açılsaturnaçıl# etiketiyle en fazla tweet atan 40 kişi, aynı zamanda dünyanın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’unu da ilk gören 40 kişi olmuş olacak. Kampanyayı facebook üzerinden de takip edebilirler.

Saturn, sosyal medyada da teknoloji severlerle buluşmaya hız kesmeden devam ediyor. http://www.facebook.com/SaturnTurkiye Facebook sayfasından ve https://twitter.com/saturntr twitter hesabından Saturn hakkındaki son gelişmelere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Tüm teknoloji severler, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü Saturn açılış kampnayasının bilgilerini, bu şekilde sosyal medyadan da anında takip edebilecekler. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri