ebebek’ten bebekleri ve bebeveynleri düşünenlere özel araba

15 Temmuz 2016 Cuma

ebebek hem bebeklerin hemde bebeveynlerin konforu için “Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabası”nı tasarladı

ebebekten-bebekleri-ve-bebeveynleri-dusunenlere-ozel-araba

Bebek alışverişinde anne ve babaların vazgeçilmezi olan ebebek, bu yaz da bebeveynleri yepyeni sürprizi ile heyecanlandırıyor. ebebek’te satışa sunulan Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabası, şıklığı ve konforu ile bebeveynlerin yeni tercihi oluyor.

 

Bebeklerin tüm ihtiyaçlarını anne şefkati ile sağlayan ebebek;hem bebeklerin hem de bebeveynlerin rahatlığını önplanda tutan Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabasını bebeveynler ile buluşturuyor. Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabası, modern ve dikkat çekici tarzıyla şıklığı tamamlıyor. Tek elle kolay şekilde kapanma, otomatik kilit ve açılma özelliği ile hem bebeklerhem de bebeveynler için maksimum konfor sunan Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabası, doğumdan 3 yaşına kadar kullanılabiliyor.Bebeğin kilosuna ve boyuna göre ayarlanabilen emniyet kemeri, bebeği beş noktadan bağlama özelliği ile maksimum güvenlik sağlıyor.


Ekonomikve hafif oluşu ile farkını ortaya koyan Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabası, kolay şekildeçıkarılıp 30 derece ve altında yıkanabilen EN1888-2012 sertifikalı kumaşı sayesinde annelere büyük kolaylık sağlıyor. Ekstra yumuşak dokusu,kademeli ve tamamen yatabilen sırt desteği ve oturma yeri ile bebeklerin rahatını düşünenJoie Juva Travel Sistem Bebek Arabası, ekstra yumuşak emniyet kemer koruyucularıyla da bebeğin cildini tahrişe karşı koruyor.Katlandıktan sonra sürüklenebilme özelliği,360 derece dönebilen, kilitlenebilen ön tekerleği ve ayakkabılara zarar vermeyen arka frenözelliği ilebebeveynlere rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Joie Juva Travel Sistem Bebek Arabasında bulunan büyük ve sportif alışveriş sepeti de bebeveynlere konfor sağlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri