Eker ev kazandırıyor

04 Eylül 2013 Çarşamba

Eker, yaptığı yeni kampanyayla Eker 6’lı Pepee çikolatalı süt alana, Pepee evi ve karton figürler hediye ediyor

eker-ev-kazandiriyor

36 yıllık geçmişe sahip Eker, artık raflarına çocuk ürünleri de çıkarıyor. Üstelik ambalajlarını Türkiye’nin markalaşan ilk çizgi film kahramanı Pepee karakteriyle süslüyor. Ayrıca, 6’lı Eker Pepee Çikolatalı sütler, Pepee’nin evi şeklinde yapılmış özel tasarım kutularda satışa sunuluyor.

İşaretlerden kes ev hazır
Pepee’nin evinin içinden Eker Çikolatalı Sütleri çıkardıktan sonra, işaretli yerlerden kutuyu keserek, Pepee Evi oyuncak olarak kullanılmaya hazır hale geliyor. Kutudan çıkan karton zemin ve figürlerle de çocuklar kendi Pepee dünyasını yaratabiliyor.

Büyüklerin de ilgisi var
Eker çocuk serisi ürünleri, çocukların süt ve süt ürünleri tüketme alışkanlığı kazanması için hayata geçirilirken, besleyici olan ürünler, çocukların yanı sıra büyüklerin de ilgisini çekiyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri