Elsys'e İki Yeni Yönetici Katıldı

07 Ekim 2008 Salı

Kurumsal yazılım danışmanı Elsys'e Proje Portföy Yöneticisi olarak Esin Mert Yeşil atanırken, Müşteri Destek Ekibi'nin yönetimine Gülten Özdemir getirildi.

elsyse-iki-yeni-yonetici-katildi
SAP Türkiye'de pek çok başarılı projenin yöneticiliğini yapan Esin Mert Yeşil, Elsys'te Proje Portföy Yöneticisi olarak görev yapacak. Yeşil, aralarında Vestel, Opet, Koleksiyon Mobilya, Eczacıbaşı Yapı, Akbank, Temsa, Schneider Electric'in bulunduğu pek çok kuruluşun SAP projelerini yönetti. İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü'nden 1997 yılında mezun olan Esin Mert Yeşil, müşteri ilişkileri yönetimi, satış ve malzeme yönetimi alanında uzmanlığa sahip bulunuyor. Müşteri Destek Ekibi'nin Yöneticiliğine atanan Gülten Özdemir ise, Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinden 1995'te mezun oldu. İş yaşamına Talu Tekstilde Planlama Uzmanı olarak atılan Özdemir, ardından Yaşar Boya, Tema Tekstil, Vestel, Bosch, Totalgaz, Azercell ve Geocell Telekom gibi şirketlerde bilişim sistemlerinin kurulumu ve yönetiminden sorumlu oldu. (Esin Mert -solda-, Gülten Özdemir)


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri