Emre Aydın hayranları Gordion’da buluştu

03 Aralık 2012 Pazartesi

Son hızıyla devam eden Gordion Gençlik Festivali’nde, geçtiğimiz haftanın konuğu Emre Aydın, hayranlarına unutulmaz saatler yaşattı

emre-aydin-hayranlari-gordionda-bulustu

23 Kasım-21 Aralık günleri arasında Power Grup İştirakı Cube Events işbirliği ile gerçekleşen Gordion Gençlik Festivali, Ankara’nın tüm gençlerini bu festivalde buluşturmaya devam ediyor. Önceki gün (1 Aralık) Gordion Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşan Emre Aydın, hayranları tarafından yoğun ilgi karşılandı. Sabahın erken saatlerinde alışveriş merkezine giden gençler, ünlü sanatçıyı ön sıralarda izleyebilmek ve kendisiyle tanışabilmek için sıraya geçtiler.

Saat 15.00’te sahneye çıkan Emre Aydın, hayranlarının sorularına tüm samimiyetiyle tek tek cevap verdi. Emre Aydın tutkunları ünlü sanatçıya şarkılarıyla, özel hayatıyla ilgili birçok farklı soru yönlendirdiler. Ünlü sanatçıya en fazla sorulan soru ise “neden her zaman duygusal şarkılarla öne çıktığı” oldu.

Keyifli söyleşinin ardından sıra imza saatine geldi. Uzun kuyruklar oluşturan 7’den 70’e tüm ziyaretçiler, Emre Aydın ile fotoğraf çektirip bu anı ölümsüzleştirdiler. Aralarından 3 şanslı ziyaretçi ise Emre Aydın ile tanışıp, birebir sohbet etme şansı yakaladı.  

21 Aralık’a kadar devam edecek olan Gordion Gençlik Festivalinde, 8 Aralık’ta Manga, 16 Aralık’ta Kolpa hayranlarıyla bir araya gelecek. Sevdikleri sanatçılar ile söyleşi yapmak ve onlarla birebir tanışmak isteyen herkes bu etkinliklere davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri