En başarılı mobilya ‘Çilek’

02 Aralık 2013 Pazartesi

Çilek Mobilya, sikayetvar.com sitesi tarafından 2013 yılının 3’üncü çeyreğinin en başarılı mobilya markası seçildi

en-basarili-mobilya-cilek

Çilek, sikayetvar.com sitesinin 2013 yılı 3’üncü çeyrek sonuçlarına göre "mobilya"' kategorisinde, 61.7 Şikayet Yönetimi Başarı Puanıyla “En Başarılı Mobilya Markası” oldu.

Çilek Mobilya açıklamasına göre şirket, 850 bin kişiyi aşan üye sayısıyla Türkiye ve Dünyanın en büyük web tabanlı şikayet platformu olan sikayetvar.com sitesinin Şikayet Endeksinde en başarılı mobilya markası oldu.

Şikayet Endeks yani Şikayet Yönetimi Başarı Listesi, sikayetvar.com'a gelen 33 ana kategorideki 285 sektör ve bu sektörlere ait farklı segmentlerdeki tüm şikayetler ve veriler hesaplanarak ortaya çıkıyor. Çilek, 2013 yılı 3’üncü çeyrekte aldığı şikayetlere hem çok kısa bir sürede yanıt vermesiyle hem de şikayetleri yönetme ve müşteri memnuniyetini kazanmadaki başarısı dolayısıyla elde ettiği 61.7 başarı puanı ile tüm mobilya markaları arasında 1’inci oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, Müşteri İlişkileri alanındaki yatırımlarının gelecek yıl da aynı hızla devam edeceğini belirterek, daha pek çok birincilik almayı hedeflediklerini kaydetti.

Çilek, müşterilerini, müşterilerinden gelen talep, öneri ve şikayetleri Çilek Mobilya olarak işlerinin en başına yerleştirdiklerini aktararak, “Bu iş prensibimiz doğrultusunda müşterimize geri dönüş hızımızı iyileştirdik, çözümsüz bir problem ya da memnuniyetsiz bir müşteri bırakmamak hedefi ile çalışıyoruz. Yılbaşından bu yana yaptığımız çalışmaların geri dönüşünü 3. çeyrekte kendi kategorimizdeki birincilikle aldık” diye konuştu.

Kaynak: DünyaGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri