ESET’le kurumlarda daha güvenli e-postalar

08 Kasım 2012 Perşembe

Proaktif tehdit korumasının lideri ESET, geliştirilmiş ESET Mail Security for IBM Lotus Domino 4.5 sürümünü, kurumsal müşterilerinin hizmetine sundu. Bu ürün, IBM Lotus Domino tabanlı e-posta sunucularına hafif ve güçlü e-posta koruması sağlamanın yanı sıra Domino veritabanını isteğe bağlı veya zamanlanmış şekilde taramaya olanak sağlıyor

esetle-kurumlarda-daha-guvenli-e-postalar

ESET Sunucu Güvenliği Şefi Michal Jankech, yeni ürün ile ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: ”ESET işletmeler için zararlı yazılımlardan arındırılmış iletişimin önemini anlıyor. ESET Mail Security for IBM Lotus Domino Sürüm 4.5, geliştirilmiş teknolojisi ile IBM Lotus Domino tabanlı sunucuları her zamankinden daha iyi koruyor. Bu sürüm aynı zamanda yöneticilere binlerce çeşitli makineyi kontrol etme olanağı sağlayan merkezi yönetim sistemimiz ile entegre çalışıyor.”

Gerçek zamanlı dosya koruması
ESET Mail Security for IBM Lotus Domino, salt e-posta korumasının ötesinde Domino’nun görevine daha iyi destek ve katkı sağlıyor. Bunun yanı sıra gerçek zamanlı dosya koruması sağlayarak yöneticilerin diledikleri e-posta eklentilerinin içeriğini taramalarına olanak sunuyor.

Ödüllü spam motoru var
ESET’in tüm güvenlik ürünlerinde kullandığı spam motoru, ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server ile katıldığı testten Virus Bulletin “VBSpam” ödülünü aldı. ESET, en az hatalı tespit ve en iyi spam yakalama oranı ile, her iki kategoride yüzde 99.5’lik oran ile diğer üreticilerin üzerinde skor elde etti.

ESET Mail Security for IBM Lotus Domino Version 4.5’in özellikleri
• Veritabanı içeriğinin isteğe bağlı veya zamanlanarak taranabilmesi
• Gerçek dosya türü tespiti
• Antivirüs koruması
• E-posta sunucu antispam ve antivirüs koruması (veritabanı & SMTP seviyesinde)
• Geliştirilmiş antispam motoru ayarları (GUI tabanlı)
• Spam günlüğü, gri liste günlüğü ve gelişmiş günlük görüntüleyici
• Otomatik dışlamalar
• eShell özelliği


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri