ESET’ten kurumlar için yaz kampanyası

27 Temmuz 2012 Cuma

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından ESET, kurumlara yönelik Enpoint Security ürünlerinde yüzde 25 yaz indirimi uyguluyor. ESET’in en yeni kurumsal güvenlik çözümü olan Endpoint ürünleri için önemli bir fırsat sunan bu kampanya, 31 Ağustos’a kadar geçerli olacak

esetten-kurumlar-icin-yaz-kampanyasi

Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan ESET, internet kaynaklı milyonlarca saldırıya karşı huzurlu çalışmanın güvenli yöntemini şimdi yaz fırsatıyla sunuyor. ESET Türkiye Ofisi, kapsamlı korunma özelikleriyle kurumsal güvenlik kategorisinde yeni bir pencere açan ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünlerinde yüzde 25’lik indirim sağlıyor.

30 ve üzeri kullanıcılar için
Şirketlerin yapısal niteliklerine göre uyarlanabilen ESET Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tekbir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor. 31 Ağustos’a kadar sürecek olan yaz kampanyası, 30 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli.

Türkiye, ESET’i tercih ediyor
Yüzde 33’lük kullanım oranıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Türkiye’de 11 binin üzerinde resmi ve özel kuruma hizmet veriyor. Bugün TBMM, Başbakanlık, Anadolu Ajansı, GATA, İTÜ, Bilkent, Uludağ Üniversitesi, Logo Yazılım, A Bank, Mavi Jeans, Tekfen İnşaat, Alarko Holding, Mynet gibi binlerce kuruluş, güvenlik çözümlerinde ESET’i kullanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri