ESET’ten spam tutmada yüzde 99.999 başarı

23 Ağustos 2016 Salı

Dünyanın önde gelen bağımsız test otoritesi Virus Bulletin’in organize ettiği karşılaştırmalı testte ESET,spam mail engellemede yüzde 99.999 başarı kazanarak maksimum puanı elde etti. Üstelik hiç "false positiv" yani hatalı mail engellemeden

esetten-spam-tutmada-yuzde-99999-basari

Kurumsal yapıların e-posta trafiğini güvende tutmak üzere ESET tarafından geliştirilen ve yıllardır güvenle kullanılan ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server yazılımı, spam filtreleme konusunda mükemmel bir sonuç ortaya koydu. Güvenlik yazılımlarını inceleyen ve bu konuda karşılatırmalı araştırmalar gercekleştiren İngiltere merkezli bağımsız test organizasyonu Virus Bulletin, düzenlediğison spam filtreleme testinin sonucunuduyurdu.


Karşılaştırmalı testte,e-mail güvenliği sağlayan ya da antispam filitresi bulunan 16 yazılım dahil edildi. 18 gün boyunca sürdürülen testte 160 bin 426’sıspam olmak üzere toplam 169 bin 565 mail gönderildi. Test sonunda yapılan değerlendirmede, teste tabii tutulan ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server yazılımı, yüzde 99.999 başarı sağladı. ESET bu skorla, en yüksek derece olanVBSpam+ sertifikası almaya hak kazandı.


Testi değerlendiren Virus Bulletin Editörü Martijn Grooten; “ESET Mail Security, mükemmel performans tarihi ve hiçbir hatalı virüs uyarısı vermeden güvenilir çalışmasıyla işletmeler için güçlü bir spam filtreleme ürünü olduğunu gösterdi“ açıklamasını yaptı.

 

ESETGlobal Teknoloji Müdürü Palo Luka ise “Spam koruması ve yeni nesil çok katmanlı güvenlik yaklaşımı, işimizin önceliklerindendir. Yazılımlarımızın mümkün olan en yüksek düzeyde spam yakalama oranını tutturması ve sıfır hatalı virüs uyarısı vermesi, ESET’in daha güvenli teknolojiye sahip olduğunun göstergesidir.“ dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri