Eskişehir’in İndirim Festivali başlıyor!

29 Ağustos 2012 Çarşamba

Eskişehir’in İndirim Festivali NeoFest, 30 Ağustos – 2 Eylül günleri arasında indirimler, açık artırma, defileler, konserler, animasyonlar ve eğlenceler ziyaretçilerle birlikte olacak

eskisehirin-indirim-festivali-basliyor

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi ve NeoPlus AVM işbirliği ile dört gün sürecek olan NeoFest İndirim Festivali’nde birçok sürpriz etkinlik gerçekleşecek. İnanılmaz fiyatlardan başlayacak açık artırmada her 50 TL’lik alışverişle “Satıyorum, Sattım” etkinliğine katılmak ve sürpriz hediyeler kazanmak mümkün olacak.

iPhone’lar 199,90 TL, iPad’ler 94,90 TL, bulaşık makineleri 53,90 TL, televizyonlar 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla açık artırmaya çıkacak. Ayrıca ünlü markaların özel indirimlerini sunacakları NeoPazar’da yine İndirim Festivali’nde ziyaretçilerle buluşacak.

NeoPlus’ta gerçekleşecek olan NeoFest İndirim Festivali’nin son gününde Sinan Akçıl ve aranjör Volga Tamöz konseri yapılacak. Sinan Akçıl, aynı zamanda Eskişehir’in Kurtuluş Günü olan 2 Eylül Pazar günü saat 20.00’de NeoPlus’ta vereceği konserle Eskişehirli hayranları ile buluşacak.

1 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek Stil Günleri’nde ise saat 18.00’de Elif Ece Uzun, Kaan Aypulat ve daha birçok ünlü mankenin katılacağı defile, NeoPlus’ta ziyaretçilerle olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri