Koçtaş, yeni mağazasını Brandium AVM’de açtı

01 Nisan 2013 Pazartesi

Koçtaş, yeni mağazasını Koç Holding Turizm, Gıda ve Perakende Grup Başkanı Tamer Haşimoğlu ve Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu’nun katılımıyla Brandium Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı. Brandium AVM mağazasının açılmasıyla birlikte Koçtaş, 19 ilde toplam 200 bin metrekarelik satış alanına ulaşmış oldu. 4 bin 250 metrekarelik toplam satış alanı bulunan Koçtaş Brandium AVM, 95 kişilik kadrosuyla müşterilere hizmet verecek

koctas-yeni-magazasini-brandium-avmde-acti

Koçtaş, açtığı yeni mağazalarla her geçen gün daha fazla sayıda tüketiciye ulaşıyor. Koçtaş son olarak Ataşehir Brandium Alışveriş Merkezi’nde mağaza açtı. Koçtaş, yeni mağazasıyla İstanbul’un Anadolu Yakası’nda 3 noktada müşterilerine hizmet verecek.

Daha önce İstanbul Anadolu Yakası’nda Kartal ve Optimum AVM mağazalarıyla hizmet veren Koçtaş, Ataşehir Brandium AVM’de hizmete açılan mağazayla birlikte Türkiye genelinde 19 ilde, 37 mağaza ve 200 bin metrekarelik satış alanına ulaştı.

İstanbul’da Brandium Alışveriş Merkezi içinde hizmete giren Koçtaş, toplam 4 bin 250 metrekarelik satış alanına sahip. Brandium AVM mağazası ile Koçtaş, 95 kişiye daha ilave istihdam olanağı yaratmış oldu. Yeni mağazası ile beraber Böylece Koçtaş’ın toplam çalışan sayısı da 3 binin üzerinde bulunuyor.

Yeni mağazasında Koçtaş; banyodan ev dekorasyonuna, bahçe mobilyalarından aydınlatmaya ürünlerine, mobilyadan el aletlerine, mutfaktan seramiğe kadar 20 binden fazla ürünü tüketiciyle buluşturacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri