Fastfood devinden devrim niteliğinde karar

30 Eylül 2015 Çarşamba

ABD’nin en büyük fastfood zinciri McDonald’s, 10 yıl içinde menülerde sadece serbest gezen tavuklardan gelen yumurtalar kullanmaya başlayacağını açıkladı. Restoran ayrıca gerçek tereyağı kullanacağını da duyurdu

fastfood-devinden-devrim-niteliginde-karar

Tüm dünyada sağlıklı gıda ürünlerine ilgi hızla artarken fastfood restoran zincirleri de trende ayak uydurmak zorunda kaldı.

ABD’nin en büyük fast-food zinciri McDonalds geçtiğimiz günlerde, 10 yıl içinde menülerde sadece serbest gezen tavuklardan gelen yumurtalar kullanmaya başlayacağını açıkladı. Restoran ayrıca artık margarin yerine gerçek tereyağı kullanacağını da duyurdu.

McDonalds sağlıklı trende ayak uydurmak için harekete geçen tek restoran zinciri değildi. ABD’nin sandviçleri ve tatlılarıyla ünlü restoran zinciri Panera da geçtiğimiz aylarda ürünlerinden 150 yapay boya ve kimyasalı tamamen çıkardığını ilan etmişti.

ABD’de hemen her sokak köşesinde bir şubesi bulunan ve hızlı hazırlanan Meksika yemekleri satan Chipotle de ürünlerinde antibiyotikli et kullanmayacağını duyurmuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri