Fettah Can DemirPark’a konuk oldu

19 Aralık 2013 Perşembe

DemirPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Fettah Can’ı söyleşi ve imza gününde sevenleriyle buluşturdu

fettah-can-demirparka-konuk-oldu

Fettah Can, geçtiğimiz günlerde DemirPark Alışveriş Merkezi’ne konuk oldu. 2010 yılının Temmuz ayında Hazine isimli ilk albümünü çıkaran Fettah Can, 2011 yılının Mayıs ayında Sana Affetmek Yakışır isimli teklisini çıkardı. Can, Kasım 2011'de Boş Bardak isimli teklisini piyasaya sürdü.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektöründe olan Can, müzik alanında daha etkili işler yapabilmek adına İstanbul'a yerleşerek ilk olarak Emel Müftüoğlu'na verdiği Ara Ara isimli şarkısıyla tanındı. Bu güne kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın, Murat Boz gibi sanatçılara birçok beste verip dinleyiciyle buluşan ve birçok ödülün de sahibi olan Can, DemirPark AVM’de müzik severlerle bir araya geldi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri