FG WILSON, 2017 Global toplantısını İstanbul’da yaptı

14 Aralık 2016 Çarşamba

Organize perakende sektörü ve AVM’lerin tercihi FG Wilson, global toplantısını FG Wilson Türkiye Genel Merkezi’nde yaptı. Avrupa'nın en büyük, dünyanın önde gelen jeneratör sistemleri markası FG Wilson, İngiltere’den gelen üst düzey yetkilileriyle İstanbul’da bir araya geldi

fg-wilson-2017-global-toplantisini-istanbulda-yapti

‘FG Wilson Türkiye ve Bölge CEO’su Köksal Er’in evsahipliğinde gerçekleşen ve üç gün devam eden toplantılarda FG Wilson Genel Müdürü Ann Brown, FG Wilson FZE Başkanı Alok Rawat ile İngiltere FG Wilson yetkilileri bir araya gelerek 2017 vizyon değerlendirmesi yaptı.

 

FG Wilson global toplantısının ardından Köksal Er, dünyada 11,5 milyar dolara çıktığı tahmin edilen jeneratör pazarının Türkiye’de yaklaşık 330 milyon dolar büyüklüğünde olduğunu, artan global ve yerli yatırımların kesintisiz enerjinin garantörü olan jeneratör pazarının büyümesini hızlandırdığını belirtti.

 

FG Wilson Türkiye ve Bölge CEO’su Köksal Er: “Türkiye ve bölgede operasyonlarını yürüttüğümüz dev markamız FG Wilson’ın globalde en üst düzey yetkililerini Türkiye Genel Merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bu, küresel ve bölgesel merkez yönetimlerinin Türkiye’yi ve bölgedeki konumunu çok önemsediğini ve 2017 için pazarımıza ne kadar önem verdiğini kanıtlıyor. 2016 değerlendirme sonuçlarımız çerçevesinde Türkiye ve bölge piyasalarıyla yatırımları dikkatle inceleyip değerlendiriyoruz.”dedi.

 

Köksal Er şöyle devam etti: “Dünya nüfusunun yüzde 70’i şehirlerde yaşamayı tercih ederken giderek artan enerji ihtiyaçlarına en başarılı ve kesintisiz çözümleri 1966’dan beri yaptığımız gibi sunmaya devam edeceğiz. Türkiye jeneratör pazarının teknoloji ve tüketici talebindeki farklılıklara bağlı olarak kabuk değişimini sürdüreceğini ve önümüzdeki 5 yıllık süreçte 330 milyondan 500 milyon dolara çıkacağını tahmin ediyoruz. FG Wilson olarak global pazar lideriyiz, Türkiye pazarındaki büyümemizi de her yıl artırarak devam ettiriyoruz. Özel proje uygulamalarımız ve nitelikli yatırımlara sunduğumuz faydalı çözümlerle Türkiye’de yüzde 30 büyüklüğünde bir pazar payına sahibiz ve en çok tercih edilen marka konumundayız. Bizim için önemli olan ‘lider olmak’ değil ‘lider kalmak.’ Bu yüzden ekibimizin gelişimine ve dinamik yapısına da çok önem veriyoruz. FG Wilson Türkiye olarak amacımız, her sektöre sağladığımız kesintisiz enerji ile üretimin iç pazardaki tedariki ve ihracatın desteklenmesidir.”

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri