FG Wilson Türkiye Bölge Müdürlükleri’ni kurdu

20 Temmuz 2012 Cuma

Son yıllarda daha geniş bir yelpazede hizmet verebilmek için Türkiye ve bölgedeki geniş yapılanmaya önemle devam eden FG Wilson Türkiye Marmara, Ege ve İç Anadolu Bölge Müdürlükleri’ni geniş kadroyla hizmete başlattı

fg-wilson-turkiye-bolge-mudurluklerini-kurdu

FG Wilson CEO’su Köksal Er, “Kendi bünyemizde kurum kültürümüze uygun olarak yetiştirdiğimiz; deneyim, dinamizmlerine ve performanslarına güvendiğimiz genç arkadaşlarımıza bu bölgeleri teslim ettik. 1966’dan bu yana dünyaca da kabul edilmiş kalite ve markamız  FG Wilson jeneratör sistemleriyle özellikle global yatırımcının güvenilir çözüm ortağı Türkiye ve bölgede son derece geniş imkanlarla büyümeye devam ediyor.”

FG Wilson Türkiye bölge Müdürlüklerine atanan isimler şöyle;
* Marmara Bölge Müdürlüğüne atanan Fatih Tınastepe Elektrik Mühendisi ve 2009 yılı Ağustos ayından bu yana FG Wilson’da Satış Müdürü olarak görev aldı.
* İç Anadolu Bölge Müdürlüğüne atanan Arda Tekinmeriç, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümü mezunu ve 2009 yılı Kasım ayından itibaren FG Wilson Ankara ofisinde Satış Müdürü olarak görev yaptı.
* Ege ve Akdeniz Bölge Müdürlüğüne atanan Semih Yağcı, Makine Mühendisi ve 2009 yılı Ağustos ayından bu yana  FG Wilson Ankara ofisinde Satış Müdürü olarak görevini sürdürdü.     Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri