Forum Aydın Çocuk Kulübü devam ediyor

08 Aralık 2015 Salı

Forum Aydın Çocuk Kulübü, Aralık ayı etkinliklerine bu hafta sonu “Robot Kukla Yapım Atölyesi” ile devam ediyor

forum-aydin-cocuk-kulubu-devam-ediyor

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, Çocuk Kulübü’nün düzenleyeceği “Robot Kukla Yapım Atölyesi” ile çocuklara yeteneklerini geliştirirken eğlenceli vakit geçirecekleri bir ortam sunuyor.


12-13 Aralık günlerinde gerçekleşecek ‘Robot Kukla Yapım Atölyesi’nde çocuklar, birbirinden yaratıcı robotlar yapacak. Atölye sayesinde el becerisini ve yaratıcılığını geliştirecek olan çocuklar, hep birlikte keyifli bir gün geçirme fırsatı yakalayacak.


5 yaş üzeri çocukların katılımıyla gerçekleşecek olan atölye çalışmaları Şükran Güngör Meydanı’nda saat 14.00 ve 16.00 saatlerinde başlayacak. Yıllardır çocukların severek takip ettiği atölyelerde kuklalar, maskeler, oyuncaklar yapılırken, Kukla Tiyatroları sahne almaktadır. Forum Aydın Çocuk Kulübü’nde 19-20 Aralık hafta sonunda “Yeni Yıl Kartı Yapım Atölyesi” gerçekleşecek. Yaklaşan yeni yılda da farklı bir atölye çalışmaları düzenlemeye devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri