Forum Aydın’da ‘Suyun Rengi’ni keşfedin

24 Eylül 2012 Pazartesi

Suyun renklerle dansını etkileyici bir şekilde yorumlayan Firdevs Posacı Forum Aydın’da Aydınlı sanatseverleri bekliyor

forum-aydinda-suyun-rengini-kesfedin

Sanata ve sanatçıya destek veren Forum Aydın, yeni bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Aydınlı ressam Firdevs Posacı’nın ‘Suyun Renkleri’ismini verdiği ikinci kişisel sergisi ile bugün (24 Eylül) Forum Aydın’da sanatseverlerle buluşuyor. Posacı’nın, suluboya tekniğini kullanarak yaptığı karma resimler, 27 Eylül’e tarihine kadar Forum Aydın’da ziyaretçilere açık olacak.

Firdevs Posacı kimdir?
Aydın ili Gölcük Köyünde 1 Mayıs 1957 tarihinde dünyaya gelen Firdevs Posacı, ilköğretimini Aydın’da tamamladı. Adnan Menderes Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü Başkanı Yrd. Doç. Şükrü Kara’dan 1997 ve 2001 eğitim yılları arasında desen yağlıboya dersleri alan Posacı, çok sayıda resim sergisine katıldı. Uluslararası suluboya derneği yönetim kurulu üyesi olan Posacı, karakalem ve yağlı boya alanında çok sayıda öğrenci yetiştirdi ve yetiştirmeye de devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri