Forum Fashion Week kapılarını açıyor

05 Ekim 2012 Cuma

Forum Fashion Week, bu yıl 5-7 Ekim günleri arasında ilk defa Türkiye’deki tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde aynı anda, moda ve alışveriş tutkunlarına özel anlar yaşatacak. Dünyanın en seksi modellerinden ve aynı zamanda bir hayvan hakları savunucusu olan ‘Joanna Krupa’, Forum Fashion Week kapsamında Forum İstanbul’daki ‘Avrupalı Genç Tasarımcılar Defilesi’nde boy gösterecek

forum-fashion-week-kapilarini-aciyor

Tüm Türkiye’de aynı anda düzenlenecek Forum Fashion Week ile Forum Bornova, Forum Mersin, Forum Çamlık, Forum Trabzon, Forum Aydın, Forum Ankara Outlet, Forum İstanbul, Forum Kapadokya, Marmara Forum ve Forum Kayseri ziyaretçileri moda ve tasarım dolu günler geçirecek.

Bu yıl üçüncüsü 5-7 Ekim’de gerçekleştirilecek Forum Fashion Week’in en renkli adresi yine Forum İstanbul olacak. Forum İstanbul’un her köşesinde moda rüzgârı esecek.

6 ve 7 Ekim’de markaların Sonbahar/Kış koleksiyonları sergilenirken, 6 Ekim’de yapılacak çocuk defilesinde ünlü anne-babaların çocukları kendi seçkileriyle Forum İstanbul’daki podyumda olacak. Ayrıca “Alışveriş Gecesi” kapsamında yüzlerce markanın bu geceye özel indirim ve sürprizleri de İstanbulluları bekliyor. 7 Ekim Pazar günkü defilede yer alacak olan ünlü manken ‘Tülin Şahin’, defilenin ardından ‘Top Model Nasıl Olunur?’ isimli kitabını imzalayıp, aynı konulu bir söyleşi gerçekleştirecek.

Joanna Krupa Forum İstanbul’da
Forum Fashion Week’in bu yılki en çarpıcı konuğu dünyanın en seksi modelleri arasında gösterilerek FHM, Maxim gibi dergilerin kapaklarını süsleyen Polanyalı model ve oyuncu Joanna Krupa olacak. Hayvan hakları savunucusu PETA örgütü yararına “Kürk giymektense hiçbir şey giymemeyi tercih ederim” sloganıyla soyunan Joanna Krupa, dünyaca ünlü TV dizileri Las Vegas ve CSI Miami’deki rolleriyle de dünya çapında ses getirmişti. Krupa, 5 Ekim Cuma günü saat 17.00’de Forum İstanbul’da düzenlenecek Avrupalı Genç Tasarımcılar Defilesi’nde moda severlerle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri