Forum Kayseri’ye şenlik geldi!

09 Temmuz 2013 Salı

Forum Kayseri, ramazan ayı boyunca ziyaretçilerine özlediğimiz eski ramazanları yaşatacak etkinlikler sunuyor

forum-kayseriye-senlik-geldi

Forum Kayseri’nin ramazan ayı boyunca devam edecek etkinlikleri kapsamında düzenlenecek konserler, Karagöz-Hacivat gölge oyunları, fasıl dinletileri, neyzen ve DJ performansları ve ramazan temalı çocuk atölyeleri, ziyaretçilere farklı ve eğlenceli bir ramazan yaşatacak.

Müzik ve eğlence dolu etkinlikler ramazan boyunca Forum Kayseri’de
Forum Kayseri, ramazan boyunca ünlü sanatçı ve müzik gruplarını ağırlayacak. Komedyen Yavuz Seçkin, 20 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştireceği şovuyla ziyaretçilere kahkaha dolu eğlenceli saatler yaşatırken; Eşref Vakti Grubu 13 Temmuz, Kollektif İstanbul Grubu ise 27 Temmuz Cumartesi günü verecekleri konserlerle Forum Kayseri ziyaretçilerine müzik ziyafeti sunacak.

Üstelik Forum Kayseri ziyaretçilerinin müzik keyfi, hafta içi her akşam 19.00-21.30 saatleri arasında gerçekleşecek fasıl dinletisiyle ikiye katlanacak. Her pazar neyzen eşliğinde gerçekleşecek DJ performansı ise konuklara farklı bir deneyim yaşatacak.

Forum Kayseri ziyaretçileri ayrıca her cuma akşamı düzenlenecek Karagöz-Hacivat gölge oyunuyla bir ramazan geleneğini paylaşacak.

Forum Kayseri çocukları da unutmadı
Çocuklar ise ramazan boyunca her cuma, cumartesi, pazar ve arife haftasında gerçekleşecek ramazan temalı çocuk atölyelerinde Karagöz-Hacivat kukla yapımı, minyatür ramazan davulu süslemesi, ebru atölyesi gibi farklı etkinliklere katılabilecek.

Forum Kayseri ziyaretçilerinin damakları, ramazanda her akşam iftardan sonra şerbetçi ve macuncular tarafından ikram edilecek geleneksel lezzetler şerbet, macun ve lokumlarla daha da tatlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri