Eker, Pepee’li yeni ürünlerini tanıttı

05 Haziran 2013 Çarşamba

Eker, artık çocuk ürünleriyle de raflarda. Türkiye’nin markalaşan ilk çizgi film kahramanı Pepee karakterli ürünler çocuklara keyifle süt ve süt ürünleri tüketme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyor. Eker, ürünlerini Eker Süt Ürünleri AŞ Genel Müdürü Ahmet Eker, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nevra Eker ve Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç’in katılımı ile gerçekleşen bir basın toplantısı ile duyurdu

eker-pepeeli-yeni-urunlerini-tanitti

Toplantı öncesi Pepee fanı 10 çocuğa sporu ve yelken sevdasını aşılamak için tekne gezisi de düzenleyen Ahmet Eker, yeni gelecek neslin dengeli ve sağlıklı beslenmesinin önemine dikkat çekti. Çocukların ve annelerin sevgilisi, çizgi film bölümleriyle Türk çocuklarına süt içmeyi sevdiren Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu’nun ilk çizgi filmi olan Pepee’nin de çocuklara bu konuda da örnek olduğunu ifade eden Ahmet Eker, Pepee ambalajlı süt ve pudingleri kendisinin ve çocuklarının da severek tükettiğini söyledi.

Bir ay önce ikinci çocuğunu dünyaya getiren Nevra Eker, yaptığı sunumda sürekli kendini geliştiren ve yeniliklerle sektöründe fark yaratan bir firma olmak için çalıştıklarını vurguladı. Kendisinin de anne olduğunu hatırlatarak, çocukların kalite ve güven ile tamamen doğal ve katkısız ürünlere ulaşması için bu pazara girdiklerini ifade eden Nevra Eker, her gün düzenli olarak 2 bardak süt tüketmenin çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine sağladığı katkının altını çizdi. 

“Eker, Pepee için çok doğru bir adres oldu”
“Düşyeri olarak lisanslı ürünlerimizi çocuklarımıza sunmadan önce ekip olarak kendi çocuklarımıza sunabileceğimiz özende yapılmış olmalarına çok önem veriyoruz ve anne süzgecimizden geçemeyen ürünleri hiçbir şekilde onaylamıyoruz” diyen Pepee’nin yaratıcısı ve senaristi Ayşe Şule Bilgiç “Bu bakış açımızda, Eker; üretim koşulları, ürün kalitesi ve çocuklar için oluşturduğu doğru iletişimiyle Pepee için çok doğru bir adres oldu. Çocukların mutlu olması bizim için en büyük başarı, yanı sıra bu yeni iş birlikteliğimizin çok verimli ve uzun ömürlü olacağına inanıyorum” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri