HasTavuk’a özel ödül

17 Şubat 2015 Salı

Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen ödül töreninde HasTavuk’a “İnsana Saygı Ödülü” verildi

hastavuka-ozel-odul

Türkiye genelinde en çok tercih edilen, en çok başvuru yapılan, adayların başvurularını en kısa sürede yanıtlayan, en çok istihdam yaratan firmalar ödül almaya hak kazandı.

Yıl içerisinde yoğun çalışma ortamında süreçlerini başarıyla yürüten HasTavuk AŞ, bu kriterleri en çok yerine getiren firma olarak ödüle layık görüldü. HasTavuk adına İnsan Kaynakları Müdürü Miraç Polatlı ve İK Uzmanı Aydan Sucuoğlu ödülü teslim aldı. HasTavuk İK müdürü Miraç Polatlı, tören sonrasında yaptığı açıklamada; “Günümüzde ve gelecekte işletmelerin başarıları büyük oranda insan kaynaklarına yapacakları yatırım ve insan kaynaklarının çalışma koşullarını olabildiğince onların isteklerini karşılayacak şekilde oluşturabilmeleri ile gerçekleşecektir.  Bunları gerçekleştiremeyen işletmelerin uzun vadede başarılı olabileceklerini söylemek oldukça zordur. HasTavuk olarak, çalışanlarının memnuniyeti, aidiyet duygusu, severek-isteyerek işlerini yapmaları hem motivasyon hem iş verimlilik, hem de kalitemiz için çok önemli. Çalışanlarımız kadar, şirketimize başvuran adaylarımızın da bizden beklentilerini ve memnuniyetleri önemsiyoruz. Başarımızın da sırrı bu olsa gerek.”dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri