Vine’lar işe yaradı satışlar patladı

23 Eylül 2014 Salı

Uzun süren reklam sessizliğini Vine formatlı kısa film şeklindeki reklamlar bozan Tadelle, satışlarını ikiye katladı

vinelar-ise-yaradi-satislar-patladi

Tadelle’nin reklam klişelerine meydan okuyan kampanyası satışlarını ikiye katladı. Çekimleri 3 gün süren toplam 30 film, büyük bir hızla gençlerin dikkatini çekerek sosyal medyada çok konuşuldu. Kampanya sonrasında Tadelle satışları bir önceki seneye göre yüzde 50 arttı. Facebook kullanıcı sayısı ve Vine’da video izlenme sayısı 1 milyonu geçti. Tadelle, gençler tarafından en çok favlanan marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Reklamlar “Kristal Elma”yı kaptı
26. Kristal Elma Ödülleri dijital dalında “Yaratıcı Sosyal Medya İletişimi” kategorisinde Kristal Elma ödülü ve TV kampanyası kategorisinde Gümüş Elma ödülü Tadelle’nin oldu. 2014'te yepyeni ve ezberbozan bir iletişim kampanyasıyla sessizliğini bozan Tadelle, Vine merkezli çok mecralı kampanyasıyla bir ilke imza attı.Tadelle, gençleri hedefleyen iletişim stratejisinin merkezine son yılların yükselen sosyal medya platformu “Vine”ı alarak sevilen Vine fenomenleri Nejat Uygur ve Sina Özer'in baş rollerini üstlendiği 7-9 saniyelik kısa filmleriyle ekran başındaki izleyicilere keyifli anlar yaşattı.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri