Hakan Çanta ayakkabı üretecek

23 Temmuz 2013 Salı

Türkiye’nin çocuk çantaları ve kırtasiye sektöründe ünlü firmalarından Hakan Çanta, 0-9 yaş çocuk ayakkabısı da üretmeye başladı

hakan-canta-ayakkabi-uretecek

Hello Kitty, Minnie Mouse, Cars (Şimşek Mc Queen), Mickey Mouse, Fisher Price gibi dünyaca ünlü markaların çocuk ayakkabılarının üretim ve dağıtım lisansını alan Hakan Çanta, Eylül ayında piyasada olacak 400 farklı model kız ve erkek çocuk ayakkabılarını Gigi markası ile müşterilerine sunuyor.

Çocuklar için okul çantaları ve kırtasiye, büyükler için fashion çantalardan sonra, çocuklar için ayakkabı üretmeye başladıklarını söyleyen Hakan Çanta Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Hacısoyu, kendi sektörlerinde yaptıkları isimleri sayesinde yurt içinde ve dışında ürün verdikleri tüm dağıtım kanallarına Gigi markası ile ürettikleri ayakkabıları vereceklerini söyledi.

Kendi satış ağlarının dünyanın birçok ülkesine ve Türkiye’nin hemen hemen her yerine ulaştığını belirten Hacısoyu, yeni markaları Gigi’den çok umutlu olduklarını, şimdiden Eylül ayı siparişler aldıklarını vurguluyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Aymod Fuarı’nda ayakkabılarını ilk defa sergilediklerini belirten Hacısoyu, Eylül ayında Ayakkabı Dünyası, Boyner, YKM, Panço mağazaları ve Florya Aquapark’da bulunan Hakan Çanta mağazasında satışa başlanacağını açıkladı.

Kaynak: MilliyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri