Kilikya Anuga’da

23 Eylül 2013 Pazartesi

Kilikya Şalgam Anuga 2013 Uluslararası Gıda Fuarı’na katılıyor. Fuar, Avrupa'nın önemli gıda fuarı ve dünya gıda pazarının önemli buluşma noktası olarak kabul ediliyor

kilikya-anugada

Anuga 2013, Almanya - Köln Fuar Merkezi'nde (Kölnmesse) 5-9 Ekim günleri arasında gerçekleştiriliyor. Yüzlerce ülkeden binlerce firmanın ürünlerini sergileyeceği Anuga 2013 Gıda Fuarı'na 200 binden fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Bu yıl 32’ncisi düzenlenecek olan Anuga Fuarı’na  pek çok  Türk firması katılırken, Kilikya Şalgam AŞ’de fuardaki yerini alacak.

Kilikya Şalgam A. Ş Yönetim Kurulu Başkanı Selahiddin NAS, fuarın Avrupa'nın en önemli gıda fuarı ve dünya gıda pazarının en önemli buluşma noktası olduğunu söyledi. Kilikya Şalgam’ın fuara sürekli katıldığını belirten NAS, “İki yılda bir düzenlenen ve  yüzlerce ülkenin katıldığı böyle bir fuarı kaçırmak söz konusu olamaz. Dünyadaki sektör temsilcilerini ve kaliteli ürün arayan birçok müşteriyi bu fuarlarda görebiliyoruz. Bu tür fuarları sadece alışveriş alanı olarak ele almamak lazım. Bölgedeki bayi ve perakendecileri de rahatlıkla tanıyabiliyor, hatta ziyaretlerinde bile bulunabiliyoruz. Bu görüşmeler sonrasında Avrupa standartlarında yeni ürünler ve pazarlama tekniklerini öğreniyor, kullanıyoruz” dedi.

Anuga Gıda Fuarı’nda Kilikya Şalgam’ın tüm ürünlerini sergilediklerini ifade eden NAS, Şalgam Suyu, Nar Ekşisi, Sirke, Limonata, Acı Sos, Ketçap-Mayonez, Soya Sosu gibi ürün çeşitlerini dünya gıda piyasasının beğenisine sunacaklarını söyledi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri