Hafta sonu Antares’te keyifli geçti

11 Nisan 2017 Salı

Ankara'nın Alışveriş ve Yaşam Merkezi Antares, ziyaretçilerine dolu dolu bir hafta sonu yaşattı

hafta-sonu-antareste-keyifli-gecti

 8 – 9 Nisan günlerinde Antares ‘e gelen çocuklar Sihirli Kumlar’la eğlencenin tadını çıkardı. 3 – 12 yaş arası çocukların ücretsiz olarak katılabildiği kinetik kum etkinliği çocukların ellerinin kuvvetlenmesine, yaratıcılıklarını keşfetmelerine ve yaptıklarını anlatmaya çalışarak dil becerilerinin gelişmesine yardımcı oluyor.

 

8 Nisan’da Antares’te sergilenmeye başlanan “Çanakkale Emanetleri Sergisi” ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Havada çarpışan mermi, namludan yapılan yüzük, karavana kapları, asker çarıkları ve birçok görülmeye değer orijinal emanet 1 hafta boyunca Antares’te sergilenmeye devam edecek.

Moda katında Yükselen Koleji öğrencilerinin bir eğitim yılı boyunca hazırladıkları eserlerden oluşan karma sergi de görülmeye değerdi. Öğrencilerin yaptığı resimlerle Yeşilçam sokağını andıran sergide ayrıca öğrenciler kendi yaptıkları kâğıttan elbiselerle mini defile de yaptılar. Piyano ve kemanla canlı performans gerçekleştirdiler. Sergiye veliler dışındaki ziyaretçilerin de ilgisi yoğundu.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri