“Hayat muhabbetle güzel”

12 Kasım 2015 Perşembe

M1 Merkez Konya AVM, 15 Kasım Pazar günü muhabbetin matrak ikilisi Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir’i ağırlayacak

hayat-muhabbetle-guzel

Beşiktaş'ın yıldız futbolcularından olan Pascal Nouma ve Türkiye'nin önemli radyocuları arasında yer alan başarılı sunucu, oyuncu Kadir Çöpdemir, 15 Kasım Pazar günü saat 16.00’da “Hayat Muhabbetle Güzel” programı ile M1 Merkez Konya Alışveriş Merkezi'nde hayranlarıyla kahkaha dolu sohbet için buluşacak.


M1 Merkez Konya AVM Müdürü Selçuk Koçak, M1 Merkez Konya AVM'nin ünlü simaları hayranları ile buluşturmaya devam ettiğini belirterek, “Ziyaretçilerimizin bu kahkaha dolu matrak sohbet programına büyük bir ilgi göstereceklerini düşünüyoruz. Her ikisi de alanlarında başarılı olmuş. Türk halkının sevgisini ve takdirini kazanmış olan Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir ile “Hayat Muhabbetle Güzel” sohbet programına tüm Konyalı hemşerilerimizi bekliyoruz.” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri