Hey gidi günler hey

02 Ocak 2014 Perşembe

Banu Noyan Organizasyon tarafından gerçekleştirilen "Hey Gidi Günler Hey" konseri, Türk Pop müziğine damgasını vurmuş isimleri yıllar sonra Zorlu Tiyatro Salonu'nda bir araya getirdi

hey-gidi-gunler-hey

70’li yılların birbirinden hit olmuş şarkılarıyla Türk Pop müziğine damgasını vurmuş isimleri yıllar sonra Zorlu Tiyatro Salonu'nda “Hey Gidi Günler Hey" konseri ile bir araya geldi. Banu Noyan Organizasyon ofisi tarafından gerçekleştirilen  konserde Çiğdem Tunç ‘un sunumu ve Baha Boduroğlu Orkestrası eşliğinde sahne alan isimler, Bilgen Bengü, Coşkun Demir, Ercan Turgut, Ersan Erdura, Metin Ersoy, Nur Yoldaş, Güzin, Kartal Kaan, Rana Alagöz, Selçuk Alagöz, Sevda Karaca, Tülay Özer ve Yeşim unutulmaz bir müzik ziyafeti verdi. 77 yaşında ki Kalipso Kralı Metin Ersoy, sahnede ki performansı ile genç popçulara taş çıkarttı. Bitmeyen alkışlarla şarkılarını danslarla süsleyen kalipso kralı göz yaşlarına boğuldu.

Ekrana yansıtılan Adnan Şenses’in fotoğrafı ve Ercan Turgut’un Adnan Şenses'in anısına seslendirdiği “Neden saçların beyazlamış arkadaş” şarkısı tüm salon tarafından hepbir ağızdan söylendi.

Konserin sonunda ayakta alkışlanan usta isimler, tüm salonun 'Bir daha... bir daha' şeklinde tezahüratları karşısında duygu dolu anlar yaşadılar ve “Hey Gidi Günler Hey” şarkısını hepbirlikte söylediler. Seyircilerin “salondan 20 yaş genç çıkıyoruz…” diye  söylemleri herkesi güldürdü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri