Hindistan’ın 'Çilek'i açıldı

22 Ekim 2013 Salı

Hindistan'da mağaza açan ilk Türk Markası Çilek, yılsonuna kadar mağaza sayısını ikiye çıkarmayı hedefliyor

hindistanin-cileki-acildi

Çilek, haftada bir açtığı konsept mağazalarının yenisini Hindistan'ın Mumbai (Bombay) şehrinde açtı. Hindistan'da mağaza açan ilk Türk Markası Çilek, yılsonuna kadar mağaza sayısını ikiye çıkarmayı ve 2014 yılında da Hindistan çağında 5 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

Çilek'in bebek, çocuk ve gençler için ürettiği en yeni koleksiyonlarının sergilendiği mağaza kentin üst gelir gruplarının yoğun olarak ikamet ettiği ve aynı zamanda en önemli mobilya ve dekorasyon merkezlerinin olduğu Güney Mumbai'de açıldı. Mağaza Mumbai'nin en büyük ve popüler alışveriş merkezi olan Phoenix Mall'a sadece 100 metre mesafede bulunuyor.

Dünyanın en büyük 2’nci nüfusuna sahip olan Hindistan'daki Çilek mağazasının açılışına Mumbaililerin ilgisi de yoğun oldu. Geleneksel Hint adetlerine göre yapılan açılış törenine Türkiye'nin Mumbai Başkonsolosu Ceylan Özen Erişen ve Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek katıldı.

Hindistan Mumbai'deki Çilek mağazasında kız ve erkek çocukların hayallerinden ilham alarak ürettikleri farklı konseptteki tasarımlarını sunduklarını söyleyen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek, Hindistan pazarının Çilek için çok önemli olduğunu ve 5 sene içerisinde 25'den fazla mağaza açmayı hedeflediklerini belirtti. 

Kaynak: KobidenGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri