IFW’da değişim rüzgarları yeni Tween’le esti

11 Ekim 2012 Perşembe

İstanbul Fashion Week’in ilk günü erkek modasındaki ve kumaş teknolojilerindeki değişimini ortaya koyan, yenilikçi ve etkileyici bir defile ile son buldu. Tween’in ünlü tasarımcı Pierangelo d’Agostin ile işbirliğinin ilk yansıması 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunun sunulduğu defile moda severlerin büyük beğenisini topladı

ifwda-degisim-ruzgarlari-yeni-tweenle-esti

Moda dünyası tarafından heyecanla beklenen İstanbul Fashion Week’in (IFW) ilk günü Orka Group’un markası Tween’in ilkbahar yaz 2013 defilesi ile tamamlandı. Yeni logosu ve konseptiyle markanın kimliğini yeniden yapılandıran d’Agostin, Tween’in yeni koleksiyonunda inovatif tekniklerle geleneksel değerleri bir araya getirerek, değişimin yönünü gösterirken şehirli erkeğin kimlik arayışındaki geçişi ve duygusal deneyimi ifade ediyor. Tween, farklı kamuflaj deseni yorumlarından oluşan, geleneksel ve teknoloji’yi bir araya getiren kosmopolit bir koleksiyon sunuyor.

Dün (10 Ekim) akşam IFW kapsamında Antrepo’da gerçekleşen Tween defilesine ünlüler akın etti. İş dünyası, cemiyet hayatı ve sanat camiasının ünlü isimleri bu özel gecede Tween için bir araya geldi. Cemiyet hayatından ünlü simaların yanı sıra giyimlerinde Tween’i tercih eden oyuncu Fırat Çelik, futbolcu Rüştü Rençber gibi ünlü isimler defiledeydi. Pervin Ersoy, Ece Sükan, Hatice Aslan, Esin Moralıoğlu, Rutkay Çakırkaya, Şeyma Subaşı, Esin Övet, Onur Baştürk gibi isimlerin yanı sıra Devlet eski Bakanı Kürşat Tüzmen de defileyi ön sırada izledi.

Orka Group’un bir diğer markası Damat’ın yankı uyandıran 2012-2013 sonbahar kış çekimlerinde yer alan Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Süleyman Kocasert ve Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Emre Kızılgüneşler de defileyi izleyenler arasındaydı.

Defileyi yerli-yabancı basın, bloggerlar ve ünlü moda yazarları takip etti. Koleksiyonu ve defileyi yakından takip eden Romanya basını, defile sonrasında kreatif direktör Pierangelo ile özel bir röportaj gerçekleştirdi. Orka Group’un yabancı alıcılarının da izlediği defilede 2013 yılı ilkbahar ve yaz koleksiyonu herkes tarafından beğeni topladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri