İnegöl AVM’de eğlenceli fotoğraf yarışması

09 Ocak 2013 Çarşamba

İnegöl AVM, ziyaretçileri için Facebook üzerinden eğlenceli bir fotoğraf yarışması başlattı. Yarışmada her ay belirlenecek konuya uygun İnegöl AVM’de çekilen fotoğraflar arasından en çok beğenilen 3 fotoğrafın sahibi sürpriz hediyeler kazanacak. Yüklenen fotoğraflar arasından kazananlar Facebook’ta aldıkları beğeni sayısına göre belirlenecek

inegol-avmde-eglenceli-fotograf-yarismasi

Günümüzün en yaygın alışkanlıklarından biri de kuşkusuz sosyal medya. Gün içerisinde yediğimiz yemeği, gittiğimiz yerleri kısaca yaptığımız her şeyi paylaşabildiğimiz Facebook hesaplarımız için bir eğlence daha geliyor. İnegöl AVM, Ocak ayı itibarıyla Facebook üzerinden ödüllü fotoğraf yarışması başlatıyor.

Yarışmaya katılmak için
Her ay değişecek olan konseptlere uygun, İnegöl AVM içerisinde fotoğraf çektiren ziyaretçiler, Facebook üzerinden fotoğraflarını paylaşacak, en çok beğeni alan fotoğraf sahipleri sürpriz hediyeler kazanacak. Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, Facebook’ta İnegöl AVM sayfasını beğenmek, sonrasında fotoğraflarınızı yüklemek.

Eğlenceyi yakala
Yarışmanın ocak ayı konusu “İnegöl AVM’de Eğlence”. Tüm ay boyunca hem alışverişinizin keyfini çıkarın hem de İnegöl AVM’de eğlenceyi en iyi yansıtan fotoğrafı çekip,  facebook.com/inegolalisverisveyasammerkezi sayfasına yükleyerek yarışmaya katılın. En çok "beğen" alan ilk 3 fotoğraftan biri sizin olsun, muhteşem hediyeler kazanın!


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri