İnegöl’de ayın AVM’si YKM

12 Ocak 2015 Pazartesi

İnegöl Alışveriş Merkezi’nin kartı Trend Kart, puan kampanyası verileri incelendiğinde; işlem adedi, işlem oranı ve mağaza müşteri yönlendirme kriterleri baz alınarak yapılan puanlamada “YKM” mağazası Aralık ayının en iyisi olarak belirlendi

inegolde-ayin-avmsi-ykm

2011 yılında Kırcalı Yapı Malzemeleri AŞ İhracat ve Büyüme Rekorları kıran Türkiye’nin en büyük 3’üncü İlçesi  İnegöl’e  birbirinden seçkin 78 marka ile Türkiye’nin en büyük meydanlı alışveriş merkezini kazandırdı. İnegöl Avm bünyesinde yer alan Hipermarketi, Sineması, Bowlingi, Yapı Marketi, Çocuk eğlence alanları ve binlerce çeşit ürünü ile ilkleri ve enleri İnegöl Halkıyla buluşturmaya devam ediyor.

İnegöl Alışveriş Merkezi Müşteri sadakat programı çerçevesinde Trend Kart kullanan müşterilerine yüzlerce hediye fırsatı sunarken, en başarılı mağazaya ise yarım altın ile personellerini ödüllendirdi. Geçtiğimiz aylarda Sarar, Beko, Loft ve Nt  mağazalarının birinci olduğu İnegöl AVM’de puan kampanyası verileri incelendiğinde; işlem adedi, işlem oranı ve  mağaza müşteri yönlendirme kriterleri baz alınarak yapılan puanlamada  “YKM” mağazası Aralık ayının en iyisi olarak belirlendi.

Bu tarz ödüllendirmelerin önemli bir motivasyon ve sinerji sağladığınız ifade eden İnegöl Alışveriş Merkezi Müdürü Mehmet Nergiz, “Mağaza ve personellerini gösterdikleri başarıdan ve müşteri memnuniyet esaslı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, özverili çalışmalarının devamını diliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri