İranlı sanatçılar Antalya Migros AVM’ye geliyor

25 Mart 2016 Cuma

İran’ın ünlü sanatçısı Shahram Solati, Antalya Migros AVM'de İranlı hayranlarıyla buluştu

iranli-sanatcilar-antalya-migros-avmye-geliyor

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, İran’ın ünlü sanatçısı Shahram Solati’yi, geçtiğimiz gün düzenlenen imza günü ile İranlı hayranlarıyla buluşturdu. İran'da, doğanın uyanışı ve bahar bayramı olarak adlandırılan Nevruz'da resmi tatil olmasını fırsat bilen İranlı turistler, Antalya'ya akın ediyor. Bu kapsamda Antalya Migros Alışveriş Merkezi, Nevruz dönemi boyunca Antalya'ya gelen İranlı turistleri alışveriş merkezine çekmek için birbirinden ünlü sanatçıları ağırlıyor.


Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde İranlı hayranları ile buluşan ünlü sanatçı Shahram Solati’ye alışveriş merkezine gelen İranlı hayranları yoğun ilgi gösterdi. Alışveriş merkezinde özel olarak kurulan sahnede resimli imza kartını imzalayan ve dağıtan ünlü sanatçıyı karşılarında gören hayranları sanatçıyla fotoğraf çekilmek ve ona sarılabilmek için adeta birbirleriyle yarıştı. Hayran oldukları, kendi ülkelerinde görme ve izleme şansı bulamadıkları İran dışında yaşayan ünlü sanatçı Shaharam Solati’nin sahneye çıkmasıyla İranlı ziyaretçiler alışveriş merkezini ıslıkları ve çığlıkları ile inletti ve imza gününde izdiham yaşandı.


Aynı zamanda Nevruz etkinlikleri kapsamında yine İran’ın ünlü sanatçılarından Leila Forouhar bugün (25 Mart) saat 15.00’da Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde İranlı hayranlarıyla buluşacak. İran’ın ünlü ve yasaklı sanatçısı Leila Forouhar’ı görmek isteyen tüm ziyaretçiler Antalya Migros AVM’ye davetli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri