İstanbul Optimum, “Uygarlıklar Sergisi” ziyaretçilerini bekliyor

10 Nisan 2013 Çarşamba

İstanbul Optimum Outlet’in ev sahipliğinde gerçekleşecek “Uygarlıklar Sergisi” 13-17 Nisan günlerinde ziyaretçilerini bekliyor

istanbul-optimum-uygarliklar-sergisi-ziyaretcilerini-bekliyor

Aktif felsefe GEA gönüllüleri tarafından kurulan Uygarlıklar Atölyesi, dünya üzerinde kaybolmaya yüz tutmuş tüm uygarlıkların günümüze kadar ulaşmış eserlerinin reprodüksiyonlarını üreterek; kültürlerin gelecek nesillerle buluşmasında önemli bir rol oynuyor. Bu çalışmaların yeni meyvesi olan “Tarihe Dokunuş Projesi” kapsamında ki bu eserler, görme engelli vatandaşlarımız da düşünülerek hazırlanmış bir şekilde İstanbul Optimum Outlet’te buluşuyor.

13- 17 Nisan günleri arasında İstanbul Optimum Outlet ev sahipliğinde, Tarihe Dokunuş Projesi çerçevesinde düzenlenecek olan Uygarlıklar Sergisi, 10.00- 22.00 saatleri arasında ziyaretçilere açık olacak. Tarihçi, Arkeoloji ve Semboloji uzmanları tarafından desteklenen projede, Anadolu’nun bağrından Kubaba, Herakles, Hitit Geyiği gibi daha birçok uygarlığın eserleri, onlara dokunan parmakların ucunda hayat buluyor.

Anadolu, Mezopotamya, Güney Amerika, Mısır, Grek, Roma… Tarihin izlerini silemediği bu uygarlıklar; inşa ettikleri ve ürettikleri eserler ile binlerce yıllık kültürlerini günümüze kadar taşıyarak insanlığa ışık tutmaya, İstanbul Optimum Outlet’te devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri