İstanbul’a bir AVM daha

13 Ağustos 2014 Çarşamba

İstanbul’un merkezinde doyasıya alışveriş yapmak isteyenlerin yeni adresi, ÖzdilekPark AVM, Eylül ayında Levent’te açılıyor. İstanbul’un her yerinden rahatça ulaşım sağlanabilecek Özdilek AVM, içindeki birbirinden renkli ve kaliteli markalar ile alışveriş tutkunlarını bekliyor

istanbula-bir-avm-daha

Alışveriş tutkunlarının İstanbul’daki yeni gözdesi ÖzdilekPark ile doyasıya alışveriş keyfi başlıyor.  ÖzdilekPark; konumu, mimarisi, tasarımı ve yaşam alanlarıyla hareketli, canlı ve dopdolu bir alışveriş merkezi olarak Eylül’de İstanbullularla buluşuyor. Bulunduğu lokasyon itibariyle, İstanbul’un her yerinden rahatça ulaşım imkânına sahip Özdilek AVM, bünyesindeki markalarla ziyaretçilerine A’dan Z’ye her alanda alışveriş yapma olanağı sağlıyor.

Toplam 40 bin metrekarelik kiralanabilir alan, 5 kat ve 145 adet mağaza ile İstanbul’un en işlek bölgelerinden biri olan Levent’te alışveriş yeniden tanımlanıyor. Hem ziyaretçilere hem de kiracılara büyük kolaylıklar sağlayan teknik altyapıyla hazırlanmış olan ÖzdilekPark’ta; 13 adet yük ve servis asansörü, ziyaretçilerin rahat ve kolay dolaşımını sağlamak üzere 6 ziyaretçi asansörü̈ ve 40 yürüyen merdiven bulunuyor. Tüm kullanıcıların rahatlığı, konforu ve keyifli zaman geçirmesi düşünülerek tasarlanan ÖzdilekPark, alışverişin yeni stilini oluşturuyor.

Ulaşım çok kolay olacak
İstanbul’un karmaşık trafiğine girmeden ÖzdilekPark AVM ile bağlantılı metro hattı sayesinde AVM ziyaretçileri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahında gitmek istediği yere kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent – Hisarüstü metro hattının ilk hattının ilk durağının bu noktada olması planlanıyor.

ÖzdilekPark AVM içinde bulunan markalardan bazıları; H&M, Madia Mark, D&R, Derimod, İpekyol, Koton, Polo Garage, Roman, Vakko Butik, Mango, Mavi, Sarar, Nike, Adidas, Swatch, Saat&Saat, Flormar,  Watsons, Gratis, Atasay, Strabucks, Mc Donalds, Mickeys, Mid Point, Polen Tantuni, Sbarro, Özdilek Mağaza ve Özdilek Market.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri