İzmir Optimum Cem Yılmaz’ı sinemaseverlerle buluşturacak

10 Kasım 2015 Salı

Cem Yılmaz’ın senaristliğini, yönetmenliğini ve başrol oyunculuğunu yaptığı merakla beklenen komedi filmi “Ali Baba ve 7 Cüceler”in İzmir özel gösterimi, 14 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek

izmir-optimum-cem-yilmazi-sinemaseverlerle-bulusturacak

“Ali Baba ve 7 Cüceler” filminin 13 Kasım’da vizyona girmesinin ardından İzmir özel gösterimi için Optimum’a gelecek olan Cem Yılmaz ve filmin başrol oyuncuları, Cinemaximum sinemalarında yapılacak bu gösterimde hayranlarıyla buluşacak. Film öncesi ünlü komedyen Cem Yılmaz Optimum Avm Cinemaximum sinemalarında İzmirlilerle hep birlikte filmi izleyecek.


Optimum görkemli gösterime ev sahipliği yapacak
Optimum Outlet AVM Cinemaximum sinemalarında yapılacak galada Ali Baba ve 7 Cüceler filmi, izleyenleri macera ve eğlence dolu bir serüvene çıkaracak.


Film hakkında
Başarısız geçen iş hayatlarının yapacakları yurt dışı seyahatinde değişeceğini düşünen Şenay ve İlber, katıldıkları bahçecilik fuarında yanlış kişilerle karşılaşıp beklemedikleri bir olayın tam ortasına düşerler.  Zengin olma hayalini bir bahara bırakan Şenay ve İlber, dünyayı tehdit eden bir güç ile karşı karşıya olduklarını kısa zamanda anlayarak tüm insanlığı kurtarmanın yollarını aramaya başlar. Şenay Züccaciye’nin ortakları Şenay ve İlber, bahçe cüceleri satmaktadır. Yeniliğe ve gelişmeye açık şirketleri yeterince ilgi görmeyince Sofya’da yapılacak bir fuara katılmaya karar verirler. Fuar’da planladıkları istedikleri gibi gitmez ve oldukça karmaşaık bir ağı içine iyilerle, kötülerin tam ortasına düşmüşlerdir. Karşılaştıkları zorlukları kendi yöntemleri ile çözmeye çalışırken en yardımcıları Şenay’ın kalbini çalan güzel Rus kızı Veoronika ve eski Rus askeri Memedov olacaktır. Şenay ve İlber için artık hayat eskisi gibi olmayacaktır. Artık onlar para kazanmaya çalışan bir esnaf değil, insanlığın kurtuluşu için mücadele eden birer kahraman olma yolundadırlar.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri