Journey, Bolu’da ilk mağazasını açtı

06 Kasım 2015 Cuma

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Journey, perakende sektöründe büyümeye devam ederek mağaza sayısını 50’ye çıkarttı

journey-boluda-ilk-magazasini-acti

Journey, geçtiğimiz gün Bolu 14 Burda AVM’de ilk mağazasını açtı.  Giriş kat 21 numarada yer alan 184 metrekarelik mağazasıyla Journey, müşterileriyle buluşmanın keyfini yaşıyor.


Journey 2015 - 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu mükemmeli arayan şehirli görünüm; zengin renkler ve doğal hayatı yansıtan dokunuşlar ile harmanlanıyor. Minimal çizgiler ve modern ekose, pelüş ve tweed dokular doğayı andıran renkleri ile görülüyor.


Koleksiyondaki bol kesim kapri pantolonlar, maksimum sadelikteki yeleklerle kombinlendiğinde, ilk bakışta spor etkisiyle görülürken, çizgisiyle dikkat çeken, şık bir ofis stilini yansıtıyor. Sonbahar Kış sezonu başladığında, Journey’in imzası haline gelen kumaş pantolonlar yine koleksiyonun en çok tercih edilecek parçaları arasında olacak.


Cesur ve zarif yorumuyla, sade ve estetik terzi dikişi havasında klasik kontrastlar kullanarak varlığını gösteren kış sezonu; varla yok arası hissi veren emprime şifonlar ve rahat elbiselerle şıklığı ve vazgeçilmez rahatlığı bir arada sunuyor. Dar kesimli ve yırtmaçlı elbiseler bu sezonda da modern şehirli kadının vazgeçilmezi olacak.


Mevsim geçişlerinde kumaşlar yavaş yavaş kalınlaşırken, Journey 2015 - 2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nun kabanlarında soğuk havanın etkisi; aydınlık ve doğal tonlarla rahatlık hissi uyandırıyor. Gardırobumuzun en temel ve zamansız modellerinden olan kaşe kabanlar, özellikle bir takım elbise giydiğinizde, fark yaratacak bir etkiye sahip anahtar parça şıklığı vaad ediyor.


İş hayatının ve günlük yaşamın vazgeçilmezi şifon bluzlar, cigaret pantolonlarla günlük şıklığa, skinny pantolonlarla spor tarza hayat veriyor. Bu iki stili başarıyla harmanlayan Journey 2015 – 16 Sonbahar Kış koleksiyonu, şehirli kadının çalışma hayatına kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Zahmetsizce hazırlanarak maksimum şıklık elde edebileceğiniz bu iki kombin, şehirli kadının yeni sezonda da olmazsa olmazları arasında olacak.


Kumaşlarda ise rafine yünlü karışımlar, moher karışımlı hafif yünlüler, pürüzsüz gabardinler, doku örgülü, düz flanel ya da saten neoprenler, kaşmirler, brokar ya da jakarlar, krep ve jorjetler, hacimli yumuşak emprimeler Journey’nin zamansız şıklığında yerini alıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri