Kaçış oyunları Tepe Nautilus AVM’de

20 Mayıs 2016 Cuma

Tepe Nautilus AVM, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda son zamanların en popüler ve macera dolu eğlencesi “Kaçış Oyunları”nı gençlerle buluşturdu. Etkinlikle 21 Mayıs gününe kadar devam edecek

kacis-oyunlari-tepe-nautilus-avmde

 

Tepe Nautilus AVM; 19,20 ve 21 Mayıs tarihlerinde son zamanlarda gençlerin oldukça ilgisini çeken Kaçış Oyunları’nı ziyaretçileri ile buluşturmaya ve katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor. Kaçış oyunlarına katılan küçük büyük tüm macera tutkunları, oyun alanlarında yer alanbulmacaları ve görevleritamamlayıp belirli süre içinde kafeslerden kaçmaya çalışarak hem eğlenceli vakit geçirecekler hem de macera dolu, unutulmaz anlar yaşayacaklar.


Tepe Nautilus AVM meydanında kurulacak“Kafesler Arası” oyununda 15 dakika içerisinde kafesten kaçmayı başaran ziyaretçiler AVM içine kurulacak Kaçış Olimpiyatları oyununa takımları ile birlikte katılmaya hak kazanarak birbirleri ile yarışma fırsatını yakalayacaklar.


Nautilus Meydanı’nda kaçış oyunlarının yanı sıra yer alacak olansokak sanatçılarının şovları ve müzikleriylede ziyaretçiler üç gün boyunca eğlence dolu dakikalar yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri