Kaçış oyunu Escapist Trump AVM’de

06 Şubat 2015 Cuma

Dünyada oldukça popüler olan, yepyeni bir eğlence anlayışıyla tanıştıran ve aksiyonuyla şaşırtan kaçış oyunu konseptinin Türkiye’deki en büyüğü olan Escapist, Trump Alışveriş Merkezi’nde Şubat ayı sonunda açılıyor

kacis-oyunu-escapist-trump-avmde

Türkiye’nin en büyük kaçış oyunu konseptini macera tutkunlarıyla buluşturan Escapist, Şubat ayı sonunda Trump Alışveriş Merkezi’nde açılacak. 6 farklı odada 6 farklı oyun içeriği sunan Escapist, ayrıca birbirine bağlı hikâyelerle devam eden 3 odası ile de Türkiye’de ilk defa ‘seri oyun’ heyecanını yaşatacak.

Yaş sınırı 14
‘Kaçış oyunu merkezi’ olarak nitelendirilebilecek Escapist, 14 yaşından büyük herkesin rahatlıkla oynayabileceği farklı hikâyeler sunuyor ve katılımcılarda sanki bir filmin içerisindeymiş hissi yaratıyor. Katılımcılar, bir saat süresince kendilerine verilen hikâye doğrultusunda odada yer alan bulmacaları ve şifreleri çözüp odadan çıkmaya çabalıyor. 2 ile 10 kişi arasında oluşan gruplarla oynanabilen oyunları çözmek için herhangi bir özel yetenek ve bilgi gerekmiyor. İpuçlarını doğru değerlendiren ve iyi gözlem yapabilen herkes kaçış odasından çıkmayı başarabilir. Türkçe ve İngilizce olarak 2 dilde rahatlıkla oynanabilen oyunlar rol yapma, problem çözme, gözlem, iletişim ve takım oyunu becerilerini geliştiriyor, eğlenirken öğretiyor.

Escapist’te Gizli Deney, Şirket, Geçmişin İzinde, Kutsal Hazine, Agatha’nın Anahtarı ve Metruk oyunları ziyaretçilerini bekliyor. Korku filmi meraklıları için Metruk oyunu bire bir.

Haftanın her günü 24.00’e kadar açık
Trump Alışveriş Merkezi B4 katında yer alan Escapist, haftanın her günü 10.00 – 24.00 saatleri arasında açık olacak. Escapist için www.escapist.com.tr adresinden ya da 0212 272 71 50 numaralı telefondan bilgi alıp rezervasyon yaptırılabiliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri