Kahve Dünyası’ndan bir ilk

05 Mart 2013 Salı

Kaliteli, yenilikçi ve herkesi mutlu edecek birbirinden farklı ürün gamıyla, mağazalarında samimi ve keyifli bir atmosfer sunan Kahve Dünyası, şimdi de hazırladığı pratik paketlerle kahvaltı saatlerini keyfe dönüştürüyor

kahve-dunyasindan-bir-ilk

Günlük koşturma içerisinde atlanan öğünlerin başında gelen kahvaltı için pratik ve hafif seçenekleriyle hazırladığı yeni “Al Götür” kahvaltı paketleriyle Kahve Dünyası, günlük ritminize ayak uyduruyor. Kahve Dünyası satış noktaları ve mağazalarından hızlıca alıp çıkabileceğiniz “Al Götür” kahvaltı paketlerini sabah 7.30-10.00 saatleri arasında alabilir, hızlı, hafif ve sağlıklı bir öğünle güne başlayabilirsiniz.

Acelesi olanlara: Pratik kahvaltı
Misafirlerinin kendilerini evlerinde hissedebilecek kadar sıcak bir ortam sunan Kahve Dünyası, acelesi olanlar için hazırladığı kahvaltı paketleriyle müşterilerinin yanında oluyor. Kahve Dünyası, üç peynirli tazecik tost ekmeğiyle hazırlanan sandviçle güne iyi başlamanın anahtarını veriyor. Kahvaltı sonrası Kahve Dünyası’nın çikolatalı muffini ise Pratik Kahvaltı paketinin en büyük sürprizi.

Formuna dikkat edenlere: Hafif kahvaltı
Formunuza dikkat ediyor ama sabah kahvaltısını asla atlamıyorsanız, Kahve Dünyası’nın Hafif Kahvaltı’sı tam size göre. Kahve Dünyası, formuna dikkat edip sabah kahvaltısını atlamak istemeyenlere kepek ekmeğine kaşar peynirli sandviçle farklı bir kahvaltı deneyimi yaşatıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri