Kale Outlet Center araba kazandırıyor

23 Aralık 2013 Pazartesi

Kale Outlet Center, farklı bir kampanyaya daha imza atıyor

kale-outlet-center-araba-kazandiriyor

KDM Yönetim Danışmanlık tarafından yönetilen Kale Outlet Center’da birbirinden farklı 120 markadan alışveriş yaptıkça kazanmanın keyfini çıkaran ziyaretçiler unutamayacakları bir kampanyaya katılma hakkı da kazanıyor.

“Hediyesi anında, var mı böyle kampanya!” sloganıyla yola çıkan Kale Outlet Center, alışveriş ve heyecanı harmanlayan bir kampanya düzenliyor.

Kale Outlet Center içerisindeki cafe ve restoranlardan gün içerisinde 25 TL ve katları ile tüm mağazalardan gün içerisinde 50 TL ve katları alışveriş yapan ziyaretçiler Renault Clio Symbol kazanma şansını elde ediyor.

Gün içerisinde belirlenen tutarlarda alışveriş yapan ilk 500 kişi, sahne katındaki alanda bulunan iki adet Renult Clio Symbol model arabanın kilidini anahtarla açmaya çalışacak. Anahtarlar içinden kilidi açanı bulan ziyaretçi, kendisine sorulan soruyu doğru bildiği takdirde arabayı almaya hak kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri